Фрукт Пристрасті – це чорний ароматизований чай із шматочками папаї, манго та маракуї, а також із пелюстками півонії, мальви і ялівцю. Він має неповторний смак і аромат.
Історія та Походження
Фрукт Пристрасті – це результат поєднання класичних сортів чаю з екзотичними компонентами. Німеччина, з якої походить ця суміш, славиться вмінням експериментувати зі створенням нових напоїв, тому й місцеві майстри створили цей унікальний напій.
У німецькій культурі існує особливий підхід до чаювання. Цінують не лише смак, але й процес виготовлення та ферментації сировини, а також атмосферу в якій споживають цей чай.
Напій поєднує в собі багатогранний смаковий профіль та аромат. Він має декілька ключових ноток, які вирізняються та запам’ятовуються:
- Солодкуватість, що схожа на мед або зрілий персик.
- Кислинка, що нагадує лимон.
- Тропічний присмак, що додає впізнаваності.
Фрукт пристрасті має значну кількість легенд. Вважається, що маракуя була дарунком богів, які наділили її особливими властивостями для підтримки любові. Або ж маракуя має здатність зцілювати серце і душу, даруючи гармонію. Тому цей напій підійде людям, які в пошуках гармонії зі світом та із собою.
Користь для Здоров’я
Чорний ароматизований чай багатий на різні вітаміни та мінерали, які позитивно впливають на людський організм:
- Вітамін C: Зміцнює імунну систему та підтримує здоров’я шкіри.
- Вітамін A: Підтримує зір, сприяє здоров’ю слизових оболонок і шкіри.
- Вітаміни групи B: Підтримують здоров’я нервової системи та серця.
- Магній: Сприяє знижує стрес та підтримує здоров’я м’язів.
- Антиоксиданти: Сприяють загальному здоров’ю.
Тож регулярне вживання цього напою допоможе тримати ваш організм в тонусі.
Як Заварити Чай?
Класичний Метод
Для того, щоб правильно розкрити всі смакові та ароматичні фактори цього чаю слід пам’ятати пару простих правил приготування.
Необхідно брати 1 чайну ложку заварки на кожні 200 мл води, температура якої повинна бути 85-90°C та настоювати напій протягом 3-5 хвилин. І все, можна насолоджуватися чаєм, а також заварювати додатково ще 2-3 рази.
Також можна поекспериментувати із цим чаєм та додати дрібку кориці чи іншої спеції до заварювання гарячого напою у чайник та розлити по маленьких чашечках.
Холодне Заварювання
Для літніх спекотних днів можна готувати цей смачний чай за спеціальним методом заварювання.
Візьміть 2-3 чайні ложки Фрукта Пристрасті на літр холодної очищеної води. Залиште напій в холодильнику на 6-8 годин, щоб він настоявся. Подавайте його із лимоном та льодом.
Чай і Поєднання?
Оскільки він є відомим загальновживаним чаєм із тропічним ароматом і кисло-солодким присмаком, то його можна поєднувати із більшістю страв, які вам подобаються. Проте найкраще усі унікальні характеристики розкриють десерти на основі чорного шоколаду та сирні закуски. Також Фрукт Пристрасті можна вживати із легкими салатами та стравами де є морепродукти.
Один Цікавий Рецепт
Рекомендуємо приготувати та скуштувати Тропічний чайний коктейль.
Інгредієнти: 250 мл настояного чаю Фрукт Пристрасті, 50 мл соку маракуї, 20 мл апельсинового соку, 10 мл соку лимона, 1 чайна ложка меду, лід, гілочка м’яти, скибка лимона та апельсина
Спосіб приготування:
- Заваріть ароматизований чай за класичним рецептом та настоюйте його протягом 5 хвилин.
- Охолодіть Фрукт Пристрасті та змішайте його із соками.
- Додайте мед та перемішуйте до повного його розчинення.
- Візьміть лід та прикрасьте напій м’ятою, лимоном та апельсином.
- Смачного!
Отже, цей чай є достатньо популярним у всьому світі, зокрема й в Україні. Його можна знайти в багатьох закладах, адже він підходить абсолютно всім поціновувачам. Тож не зволікайте та придбайте його!
Також ви можете знайти та купити інші види чорного ароматизованого чаю на нашому сайті chaitakava.com.ua:
Чорний гламур – це вишуканий напій, що містить у своєму складі чайні бруньки, червону папайю, пелюстки синього і червоного базиліка. І він має неповторний аромат пітахаї.
Чорний барбарис – чай з ягодами барбарису та годжі, а також пелюстками граната. Він має кисло-солодкий смак і яскравий аромат. Відомий завдяки своїй тонізуючій та лікувальній дії.